Nieuwsbericht 24-11-2023.

Er worden al grapjes gemaakt: “Je ligt zeker al wakker” of “Heb je teletekst pagina 704 al gezien?”, maar ook: “Je meissie heeft bij jou zeker weer een hogere hartslag geconstateerd?”. Nou, ondertekende kan u verzekeren, met een beetje vorst op teletekst wordt je ineens een ander mens!!!!

Maar wat de nachtvorst betreft, de publieke opinie is overal het zelfde: Het verlangen naar die hele strenge winter is mega groot!!!

Vanmorgen: Vrijdagochtend, 08.30 uur, wie komt er? Er wordt een volle pot koffie gezet, geserveerd met speculaas! (anders beginnen we niet eens!!!) Ben, Wim, Kees, Jan, Nico en ondergetekende, dan werkoverleg, taken worden verdeeld en tot de tweede pot koffie (10.30 uur!) wordt het lijstje afgewerkt!

Daarna nog eventjes verder met grasvissen, gras opladen en afvoeren, de vertrouwde be-weg-wijs-bordjes en de verlichte schaatser hangt weer aan ons clubhuis! Onze ijsbaan ligt er klaar voor!!

Allemaal een fijn weekend en tot ziens tot onder nul!!!

Uw verslaggever ter plekke.