De winter is voorbij! (ja, op de kalender!!)

 

Het is lente, voor de komende 3 maanden! Maar betekent dat dan ook, dat het echt lente zal zijn? Ondergetekende heeft zo zijn bedenkingen!!! We hebben nog amper winter gehad en dan zou het nu zomaar eens kunnen gebeuren!! Bij zonsopgang lekker koud en wat later volgt een heerlijke zonnige dag! Smeer natuurlijk wel de juiste factor op je gezicht, als je buiten geniet van je wandeling of fietstocht!!

 

Maar maart zou maart niet zijn, als het strakjes toch ……..!!!??

Trek je conclusies en doe “ze” dus nog niet in het vet!!

Het draaiboek ligt al klaar en de harde kern wacht op het sein!! Unox en Nutricia zorgen voor snelle leveringen en denk erom, bij ons clubhuis: alleen afhalen!! Daarbij houden we ook ernstig rekening met de maand, die daarna op de kalender verschijnt, want  …..april doet wat het wil!!

 

Oké, we kunnen nog niet schaatsen, maar na die lange tijd van harde Westenwind, is het nu dan eindelijk zover!! Hij komt terug-waaien!! En waar komt’ie dan vandaan? Ja, Oost!! En volgens de oude overlevering, houdt’ie dat zeker vol tot eind van die maand!

 

Het vooruitzicht:  het weertype van de 3 dagen voor de nieuwe maan, blijft 3 weken staan!!

Plan B: de pompen staan klaar!! Een paar stoppen in de ijsbaan en duizend kubieke meter water en ……  !!!????

 

Uw verslaggever ter plaatse

 

p.s. als het dan zover komt; “anderhalve meter van elkaar af” geldt natuurlijk ook op het ijs!!